Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Партій багато…
2009-04-13 13:19:00

Партій багато…

Є й така думка.

    Селище Цвіткове це паралельно і вузлова станція Цвіткове, жителі—одні залізничники. Партій у нас багато, але є одна, яка найбільше притягувала людей - це ВО „Батьківщина".

    Але чому сьогодні партія втратила авторитет?..

    Президент і Прем'єр-міністр не винні в тому, що, наприклад, негативне робиться у Цвітковому. Бо багато за що відповідає місцева влада, а представники від „Батьківщини" на місцях часто бездіяльні. Нам, українцям, не вистачає дружби, щоб ми підтримували один одного і не допускали, щоб крадії і злодії процвітали, а люди щоб страждали. Живемо всі один раз, пора проявити свою любов до дітей і онуків. Задумайтесь, що їх чекає?

     Створилася нова партія „Єдиний центр". Головою її районної організації є Кам'янець Василь Тимофійович, колишній прокурор, людина, яка захищала права людей. Ми повинні підтримувати тільки ділових і розумних людей. Через бездіяльних представників інших партій люди перейдуть у „Єдиний Центр". Потрібно добиватись достойного життя, ми на це маємо право.

    Чудова природа, золота земля, розумний, мудрий, трудолюбивий народ. Ні одна нація не вижила б у таких умовах, а українці виживають...

     Україна — це райське місце на землі, і ми повинні докласти всіх зусиль, щоб наші діти пишалися своєю Вітчизною.

 

Галина Костенко Газета «Вісник Городищини». №23, від 03.04.09р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"