Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2008-11-14 14:33:00

Кому потрібні робочі руки?

Вплив світової економічної кризи на соціально-економічну ситуацію в регіоні

Світова економічна криза почала впливати на трудові колективи Черкащини – відразу 300 робітників звільнено з Смілянського підприємства з виробництва морозива. Скорочує чисельність працівників Шполянський завод продтоварів – найближчого часу планують звільнити 70 осіб. По середах та п’ятницях у Шполянському ЦЗ реєструється до 50 сільських жителів та осіб, що повернулися із заробітків. У Кам’янці серед безробітних – колишні цукровари, спиртовики, пекарі.

На Лисянщині вже до кінця року кількість безробітних може зрости доо 1 000 осіб. Днями єдина в районі Бужанська цукроварня через 2 тижні після пуску зупинила роботу. За прохідною опинилося більш ніж 300 робітників. А  керівництво ВАТ «Дашуківські бентоніти», напряму пов’язане з металургійними підприємствами, які нині згортають робботу, теж змусило своїх працівників написати заяви про звільнення з початку наступного року.

Попри негативи, які принесла криза, в районах спостерігаються і свої плюси: з далеких країв повертаються заробітчани, а в селах масово скупляють хати-пустки столичні жителі.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"