Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Реальні обіцянки, конкретні  справи
2009-03-26 14:32:00

Реальні обіцянки, конкретні справи

Ми будемо все робити для того, аби авторитет партії Єдиний Центр зростав, щоб множилися її добрі діла.

    Спочатку, Василю Тимофійовичу, про партію. Чому «Єдиний центр» і чим ця партія відрізняється від інших?
 - Безперечно, більшості громадян набридли, мабуть, усі партії. Тому не стану говорити, що наша партія - «не така». Але Єдиний центр тому так називається, що виступає за консолідацію, єдність усього суспільства. При тім, не на словах, як це роблять наші колеги, представники інших політичних сил. Єдиноцентристи враховують реалії, чітко «вловлюють» настрої суспільства. Ми, наприклад, підтримуємо євроінтеграцію України, бо хто ж не хоче заможного життя, економічної і політичної стабільності?  Разом з тим виступаємо за інші, ніж зараз, стосунки з Росією, бачимо їх більш прагматичними, взаємокорисними, дружніми.
 - Чим конкретно займаються партійці районного осередку?
    Конкретними справами - допомагаємо людям, беремо активну участь у багатьох районних заходах, даруємо дітям книги, солодкі подарунки, організовуємо різні конкурси. Вважаємо, що в умовах економічної кризи треба допомагати людям і словом, і ділом.
 - Хто в лавах партійців?
 - Достойні люди, яких уже більше двох сотень... Що характерно - до нас приходять енергійні, небайдужі, з активною життєвою позицією громадяни. Часто перед тим пройшовши певний «вишкіл» у інших політичних партіях. Але... зневірившись у них, розчарувавшись у їхніх програмах, лідерах тощо. Ці люди мають великий життєвий досвід, а головне, - щиро хочуть працювати, боротися, добиватися того, аби життя змінити на краще. Серед таких Галина Василівна Костенко, яка очолює Цвітківський осередок партії, керівники осередків партії у Петропавлівці і Зеленій Діброві Наталія Миколаївна Качка та Тетяна Василівна Вікнянська та багато інших.
Ми раді всім, хто до нас приходить, всім, хто підтримує Єдиний центр. І будемо все робити для того, аби авторитет партії зростав, щоб множилися її добрі діла.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"