Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Соратникам Тимошенко варто частіше зазирати до підручників – Оробець
2008-11-10 16:51:00

Соратникам Тимошенко варто частіше зазирати до підручників – Оробець

Л.Оробець коментує наміри лідера БЮТ щодо націоналізації низки вітчизняних підприємств

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець співчуває колегам Юлії Тимошенко, котрим доводиться коментувати погрози лідера БЮТ щодо націоналізації низки вітчизняних підприємств, озвучені в ефірі програми «Свобода на Інтері».

«Розгубленість екс-міністра економіки в уряді Юлії Тимошенко Сергія Терьохіна, якого ця інформація «уколола», зрозуміти неважко. Навіть найближчі соратники лідера БЮТ не встигають за її «послідовністю», тримаючи про запас купу різномастих байок для виправдання  чи уточнення «найбільш свіжої» позиції Прем’єра», – зауважила Оробець.

Водночас, на думку народного депутата, жоден стрес чи аврал у подібних коментуваннях не є вибаченням грубих помилок і неточностей в аргументації прем’єрських намірів. «Посилання на досвід Маргарет Тетчер, яка нібито «забирала в бізнесу об’єкти примусово», є щонайменше дивним хоча б тому, що вона стійкий консерватор. Більше того – даний політик відомий як автор низки успішних проектів із роздержавлення вугільної промисловості, енергетики і залізничного транспорту, зокрема British Rail, British Aerospace, British Gas, Cable&Wireless та British Telecom, котре здійснювалося шляхом акціонування», – наголосила заступник голови Єдиного Центру.

За словами Оробець, переважна більшість експертів високо оцінює професіоналізм британського Прем’єра, а також соціальні наслідки масштабної денаціоналізації, здійсненої урядом Маргарет Тетчер. «Легенда британської політики ніколи не страждала на популізм. Між тим, за 11 років її правління рівень заможності британських громадян істотно зріс, а країна позбулася баласту, що обтяжував держбюджет, отримавши, натомість, чималий приріст ефективних приватних управлінців й акціонерів, чия мотивація у процвітанні власного підприємства була значно вагомішою за тривіальну заробітну плату звичайного найманця».

Л.Оробець, Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"