Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Бездіяльність чи невідповідність займаним посадам?»
2008-11-10 17:33:00

«Бездіяльність чи невідповідність займаним посадам?»

Черкаська регіональна організація Єдиного Центру засуджує бездіяльність міської влади.

Ситуація, що склалася в місті Черкаси з припиненням безкоштовного харчування учнів перших-четвертих класів є яскравим відображенням діяльності міської влади. Вважаю, що допущення таких прецедентів формують передумови для зниження рівня довіри до органів місцевого самоврядування та держави в цілому. Адже сьогоднішні школярі, - це наше завтра, громадяни, які визначатимуть долю країни. Сьогодні зневажаються законні потреби дітей, а завтра вони зневажатимуть країну.

Тому невиконання програм безкоштовного харчування учнів слід розглядати в площині національної безпеки з відповідною оцінкою дій місцевої влади.

Злочинні речі слід називати злочином, а рішення про припинення харчування учнів і є таким злочином.

Керівник секретаріату Черкаської регіональної організації Єдиного Центру – Сергій Білик Г-та «Новини тижня»

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"