Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Коли пани чубляться…
2009-03-06 16:00:00

Коли пани чубляться…

\"Наша країна вкотре побачила рівень патріотизму народних обранців. Для переважної більшості внутрішньопартійні інтереси стоять над інтересами країни та інтересами її громадян.\" - зазначив керівник секретаріату Черкаської регіональної організації Єдиного Центру.

     Єдиний Центр вже не раз наголошував на тому, що будь-які державницькі рішення слід приймати з урахуванням гарантій громадянам України безпеки, прав і свобод, добробуту та можливості до самореалізації.
     Вже зараз видно, що в Україні йде жорстка боротьба за «політичний олімп». Сумно від того, коли в цьому протистоянні використовується принцип: «ворог мого ворога – мій друг».
     Останні рішення Верховної ради про відміну позачергових виборів до Тернопільської обласної ради та відставка В.Огризка є складовими одного рішення. Рішення для всіх уже зрозуміле – дестабілізація органів влади, зокрема президентської гілки влади. Й мета зрозуміла – боротьба за майбутнє «президентське крісло».
     Однак розгойдування маятника політичної стабільності України, вже призвело до нищівного удару по економіці, а в майбутньому може настільки ослабити країну, що перспективи геополітичної експансії можуть стати реальністю.
     Унікальність ситуації в тому, що внутрішня й зовнішня політика країни розвивається не в напрямку побудови потужної й самостійної країни, а на пошук «сильних партнерів», «помічників», котрі правлять свою ціну за свою увагу, втручаючись в долі кожного простого українця.  Наша країна та її громадяни стають пішаками в цій страшній грі.
     Також стає зрозумілим тотальне несприйняття партійними «монстрами» появи нових політичних гравців. І проблема не втому, що їм не зрозумілі їхня позиція чи цілі, а в тому, щоб за будь-яку ціну не допустити появи нових поглядів, нового бачення, нових підходів в розвитку українського суспільстві. Складається враження, що Україна обрала шлях «політичної монархії». Саме за таких умов вигідна слабка економіка, неосвічені та байдужі громадяни.
     Українці також люди, які хочуть мати стабільність. І поняття «стабільність» сьогодні стає аргументом «ЗА», за ту чи іншу політичну силу й політичного лідера.
Як, дивлячись на названі події не погодитися з позицією Президента щодо перспектив діяльності Верховної Ради останнього скликання. Перевибори потрібні, вони на часі. Єдиноцентристи за Україну для українських громадян, а не представників бізнес-політичного клубу (які також є громадянами України). Тому й зрозумілий переляк окремих депутатів Верховної Ради та політиків щодо активної діяльності Єдиного Центру.
     Я, як громадянин своєї країни, як член Єдиного Центру вважаю, що настав час суспільного єднання. Політичні «пенсіонери», повинні з шаною піти на відпочинок. Кожен політичний діяч України, кожною своєю позицією (правильною чи помилковою) творить нашу країну. Всім їм було видано кредит людської довіри, доля дарувала шанс реалізувати себе. Але ніхто не має права так ганебно чіплятися за владу.
     Наша країна повинна поважати свої рішення. Ми, громадяни країни, мусимо навчитися не повторювати суспільних помилок.
     Нам потрібно не перезавантаження, а очищення, очищення від брудних політиків та політичних невігласів.
     Тож маємо сьогодні, перефразовуючи: «політики чубляться, а у громадян чуби тріщать».

 

Керівник Черкаського регіонального секретаріату Єдиного Центру Сергій Білик

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"