Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-03-02 11:07:00

Прихильників НАТО стає більше

Єдиний Центр за надійну національну безпеку – запоруку захисту країни та кожного її громадянина. Ми підтримуємо співпрацю з системами колективної безпеки та окремими країнами. Україні, будучи незалежною державою уже понад 17 років, чомусь «не пощастило» мати сильних та надійних союзників. Спочатку, після розпад СРСР довелося розпочинати все з нуля, потім не вистачало потенціалу, а сьогодні…. Що заважає нам тепер вступити до ЄС та НАТО?!

     Здавалося б, досить складне питання навіть для досвідчених експертів та політологів. Але ж відповідь ховається ближче: зусиль однієї людини, тобто Президента, не може вистачити для такої справи, якою б великою ця людина не була. Для звершення таких союзів Президентові необхідна не лише підтримка уряду, а й всіх депутатів Верховної Ради – навіть опозиції… На жаль, саме цієї підтримки і не вистачає. Замість таких потрібних рішучих  кроків, народні депутати воліють просто говорити про доцільність чи недоцільність вступу до НАТО або ж просто відмовчуватись.
     НАТО – це не чиясь забаганка, це союз, який гарантує безпеку всіх його членів. То невже Партія Регіонів та Комуністична Партія України на чолі зі своїми лідерами настільки впевнені у можливості держави гарантувати спокій та надійність у завтрашньому дні кожному її громадянину, що відмовляються від додаткових допоміжних сил більш досвідченіших та сильніших держав?! Шкода, що нинішній Прем’єр-міністр воліє просто ігнорувати серйозність даної проблеми. Адже це дійсно проблема – наша держава є незахищеною у світовому політичному просторі. І сьогодні, як ніколи, нам необхідна підтримка інших союзників. Прикро, що Росія не може стати нам підтримкою, оскільки з такою «дружбою» в України є досить непогані шанси зруйнувати ту хитку «незалежність», яку ми сьогодні маємо.
     Єдиний Центр, як справді демократична політична сила, виступає за проведення референдуму, на якому має дати відповідь саме український народ про можливість приєднання країни до тієї чи іншої системи колективної безпеки.

 

Олег Павлов, керівник 201 окружного секретаріату

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"