Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр пропонує власний план оновлення країни
2009-02-25 10:49:00

Єдиний Центр пропонує власний план оновлення країни

«Єдиний Центр – це та політична сила, яка сьогодні здатна визначати стратегію розвитку держави, виробляти необхідні для суспільства рішення та забезпечувати виконання прийнятих цих конче важливих рішень».

     Єдиний Центр пропонує власний план оновлення країни.
     Власне,18 лютого, головні його положення озвучив голова Черкаської обласної організації Єдиного Центру Петро Гаман.
     Висловлюючи позицію Единого центру щодо кризового стану, він вважає, що економічна криза в Україні, передусім, зумовлена політичною кризою. Без наведення порядку у владі усі кроки щодо подолання кризи в економіці будуть марними. Тому Єдиний Центр запропонував свій ПЛАН ОНОВЛЕННЯ КРАЇНИ, що його нещодавно представив лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.
     Зокрема цей антикризовий документ Единого центру пропонує вже у жовтні-листопаді 2009 року одночасно провести і позачергові парламентські і президентські вибори. Також паралельно провести референдум по змінах до Конституції, під час якого український народ має поставити крапку у політичній дискусії щодо моделі влади у країні.
     Единоцентристи переконані, що уряд має піти у відставку, після чого Верховна Рада утворить професійний уряд. Новий склад уряду має бути сформований на основі спільної довіри між політиками, які належать до всіх парламентських політичних сил. І саме цей уряд має взяти на себе відповідальність за розвиток соціально-політичної ситуації в країні. Головною вимогою до можливих кандидатур на посади в новому уряді мають стати у першу чергу професіоналізм та публічна відмова від участі у президентських перегонах. Цей крок дасть можливість у період виборів стабілізувати ситуацію в економічній та соціальній сферах.
     План Оновлення Країни передбачає до травня законодавчо відтермінувати вибори міських, сільських та селищних голів на один рік і провести їх у березні 2011 року разом із виборами депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад. До травня 2009 року внести зміни до виборчого законодавства, запровадивши відкриті виборчі списки на виборах народних депутатів України, та внести зміни до законодавства, що регулює вибори депутатів місцевих рад. При цьому місцеві вибори та вибори до Верховної Ради мають бути розведені у часі. Такі зміни мають передбачити застосування відкритих списків під час місцевих виборів.
     Единий центр у своїй програмі виводу країни з кризи вбачає за потрібне до червня 2009 року привести законодавство про референдуми у відповідність до норм Конституції, що дозволить прийняти Основний закон на референдумі. Крім того, суб’єктам законодавчої ініціативи, які відстоюють різні моделі влади, єдиноцентристи хочуть запропонувати на розгляд парламенту варіанти змін до Конституції. Такі кроки, на думку Єдиного Центру, дозволять:
- уникнути постійних виборчих кампаній. Адже провівши дві виборчі кампанії (у жовтні 2009 року та березні 2011 року) замість 4, країна забуде про вибори до 2014 року і зможе зосередитись над вирішенням основних проблем економічного та соціального розвитку;
- забезпечити стабільну роботу уряду на період виборчих баталій до завершення формування новим парламентом нового уряду;
- забезпечити чіткий розподіл повноважень між Президентом, урядом і парламентом на основі моделі влади, яка відповідатиме волі суспільства.
- зупинити посилення зневіри суспільства до влади та повернути людям надію.
     Наостанок Петро Гаман підкреслив, що Єдиний Центр – це та політична сила, яка сьогодні здатна визначати стратегію розвитку держави, виробляти необхідні для суспільства рішення та забезпечувати виконання прийнятих цих конче важливих рішень.
     „Ми здатні досягти єдиної для всіх мети – утвердити успішну, заможну і демократичну Україну, в якій наші діти та внуки з гордістю говоритимуть: Я — громадянин України!“, — підсумував Петро Гаман.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"