Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Криза: бути чи не бути?
2009-02-20 16:33:00

Криза: бути чи не бути?

Як і будь-яка сучасна держава, Україна має ряд певних «складових», які гарантують фінансове благополуччя та певний рівень розвитку країни. Мабуть, однією з найголовніших таких складових є економіка та вся економічна система.

    З наукової точки зору економіка трактується як всі види діяльності людей, що дають їм змогу забезпечувати собі матеріальні умови життя. Саме тому вона створює каркас цивілізації, адже тримає на собі всі інші інститути життєдіяльності людського суспільства: державу, науку, охорону здоров\'я тощо. Тому ситуація, яка склалася на світовому фінансово-економічному ринку в 2008 році, стосується практично всіх сфер нашого життя.
    На жаль, цього літа Україні не вдалося достойно витримати це випробування, наслідки якого відчуваються зараз. За прогнозами експертів нинішня криза ще навіть не досягла своєї половини. Чи означає це, що нам доведеться й надалі так потерпати? Це питання цікавить не лише експертів, а й український народ.
    Неприємне те, що держава потерпає не лише від зовнішніх чинників. Багато хто усвідомлює, що деякі сторони такого гострого становища України є  наслідками неадекватних дій уряду. Дії Кабміну сьогодні також багато хто не схвалює. Довгоочікувана «тисяча», обіцяна керівником уряду, не принесла обіцяного полегшення. Навпаки, вона додала жару в полумя нинішньої інфляції. І що тепер ми маємо? Пенсіонери, студенти, медики, педагоги – в загальному, всі «бюджетники» – потерпають від страшних думок: а чи завтра ми отримаємо такі  необхідні кошти?!
    Також зовсім не додає позитиву й ситуація з банками, особливо з «НадраБанком». Тисячі людей кожного дня стоять в черзі з надією отримати хоча б частину з того, що поклали на депозити. Проте марно.
    Сьогодні Україна стала тріскою в океані нестабільності та проблем. Я гадаю, що тільки спільні зусилля усіх гілок влади можуть підтримати економіку нашої держави в стабільному стані. Власне, члени  Єдиного Центру підтримають  будь-яке правильне рішення, яке допоможе нам подолати ці труднощі.

Керівник Корсунь-Шевченківського секретаріату Олег Павлов Корсунь-Шевченківського окружного секретаріату Єдиного Центру в Черкаській області

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"