Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ми разом вийдемо з кризи переможцями!
2009-02-12 11:52:00

Ми разом вийдемо з кризи переможцями!

Народ України переживе і цю кризу, а чи вдасться це українській політичній та владній еліті без підтримки народу – не факт.

   Правду кажуть, що криза – справа корисна. Це такий собі «санітар» життя.
   Під час кризи виживають тільки ті підприємства, які працюють на правильних засадах, тільки ті олігархи, які гроші заробляли, а не крали, які вкладали у виробництво, а не тільки викачували з нього прибутки, тільки ті громадяни України, які розраховували у своєму житті на себе, а не на когось  чи щось, хто вчився, удосконалював професіоналізм, сягнувши вершин майстерності, а не плив за течією. Словом, будь які потрясіння,  політичні  чи економічні,  роблять державу та її громадян сильнішими.
   А ще, під час кризи, відбувається зміна  світогляду, і тоді краще  починаєш розуміти і оцінювати дії сьогоднішнього уряду. Звичайно, такого розуміння замало, бо економічна криза чим далі, тим об’ємніше заповнює життя. Вихід один – мудрість та далекозорість народу України.
   По-перше, ми вже давно відчули на собі, що це таке, коли гривня знецінюється, коли втрачаєш роботу, коли не платять заробітну плату, коли зростають ціни в магазинах, тарифи на  комунальні послуги, проїзд, коли не можеш повернути свої гроші із банків, коли лякають дефіцитом і повним крахом фінансової системи країни. По-друге, ми розуміємо, що допомоги суспільству, котре захлинається у хвилях кризи, чекати немає звідки. По-третє, так здається, що за чварами, зведеннями рахунків, уряд «прогавив» кризу.
   Я, як член Єдиного Центру, як і багато моїх однодумців, впевнена – народ України переживе і цю кризу, а чи вдасться це українській політичній та владній еліті без підтримки народу – не факт.  Адже із кризи успішними виходять лише сильні і мудрі, якими, на мою думку, є члени Єдиного Центру!

Віра Давиденко, член Золотоніської районної організації Єдиного Центру Золотоніського окружного секретаріату Єдиного Центру

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"