Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-01-15 11:01:00

Кріль: Уряд Тимошенко готував газову махінацію

В редакцію сайту «Весь Кіровоград» потрапив коментар народного депутата України, лідера Єдиного Центру Ігоря Кріля стосовно зриву переговорів про постачання російського газу в Україну

«Від газових оборудок близькі до уряду структури могли отримати 1,4 млрд. доларів до власної кишені. Ці кошти мали стати грандіозним системним хабарем українському прем\'єрові за створення міжнародного газотранспортного консорціуму і фактичну здачу української ГТС Росії».
Як повідомив Ігор Кріль, таке рішення російська влада була готова реалізовувати за посередництва одного з головних ідеологів Ю.Тимошенко – В.Медведчука.
«Росія планувала виділити 7 млрд. кубометрів газу за ціною 250 дол. приватній структурі зі Швейцарії, що пов\'язана з Медведчуком та І.Бакаєм, для подальшої реалізації європейським споживачам за ціною 450 дол.», – повідомив народний депутат.
«Впродовж останнього року Тимошенко вела активну інформаційну кампанію з усунення посередників у газових схемах. Виявляється, мета цієї боротьби була зовсім небезкорисливою – заміна посередників на своїх», – констатує Ігор Кріль.
На думку народного депутата, такі операції не вирішували жодної з проблем постачання газу в Україну чи транзиту до Європи. Їхнім результатом мала стати фінансова підтримка Юлії Тимошенко на президентських виборах в обмін на отримання контролю над українською ГТС – інформує прес-служба Єдиного Центру.
«Фактично уряд Тимошенко готував обман, який міг стати найсерйознішою поразкою для України. На жаль, небезпека такого сценарію залишається відкритою», – зазначає лідер Єдиного Центру.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"