Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-11-27 12:00:00

Політики засилають сватів

Найціннішим надбанням і найбажанішим союзником для нинішніх кандидатів у президенти та потенційних учасників парламентських перегонів стануть саме регіональні авторитети. Київські гранди використають їх як бойові одиниці на президентських виборах. Місцеві ж авторитети розглядають ці вибори як генеральну репетицію місцевих виборів, що відбудуться в травні 2010 року.

     Київські гранди великої політики змушені визнати, що без місцевих «вождів» їм не бачити підтримки та перспективи на місцях. Тут – нерозтрачений ресурсний потенціал, нові ідеї і люди, а разом із ними – авторитет і вплив на маси. І в БЮТі, і в Партії регіонів зрештою визнали, що живі місцеві обличчя привертають увагу до кандидатів ефективніше, ніж металеві біл-борди. Одним із керівників міського штабу Партії регіонів став Валерій Пащенко, лідер громадської організації «З вірою в майбутнє». У штабі Юлії Тимошенко вперше за всі часи провладної діяльноті спробували залучити на свою підтримку цілу низку громадських організацій.
Вибори президента – тільки один етап. Зрозуміло, що наступний президент захоче «перезавантажити» Верховну Раду. Партія «Єдиний Центр» свідомо зробила ставку на «вербування» до своїх лав знаних та авторитетних особистостей по регіонах. Усі ті місцеві перевибори, що відбувалися в 2009 році за участю «Єдиного Центру» та в багатьох випадках закінчувалися перемогами її представників, здивували оглядачів.

     Здавалося б, мало розкручена партія, яка, до того ж, позбулася важелів адмінресурсу після гучної відставки Віктора Балоги з посади голови Секретаріату Президента...
– Кожен п'ятий дообраний селищний голова є нашим представником. Якщо на додаткових місцевих виборах «Єдиний Центр» має 54 перемоги, то Партія регіонів – 30, а БЮТ – 19. Ми маємо сильну структуру. 

     Зрозуміло, що будь-який кандидат у президенти мав би велике бажання, щоб ми його підтримали. Але ми готуємося до парламентських та місцевих виборів, – повідомив голова Черкаської обласної організації «Єдиного Центру» Володимир Космина.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"