Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Спішіть дарувати тепло душі!»
2008-12-06 13:51:00

«Спішіть дарувати тепло душі!»

До Міжнародного дня інвалідів, Христинівською Міською Радою, яку очолює Наконечний Микола Петрович-голова Христинівської організації політичної партії Єдиний Центр, було виділено матеріальну допомогу 8-ми інвалідам-жителям м.Христинівка, в розмірі 2400 грн.

     З нагоди відзначення Дня інваліда активісти  Христинівської районної організації політичної партії Єдиний Центр влаштували справжнє свято для людей з особливими потребами: організували благодійний обід, вручили матеріальну допомогу, подарунки, та окремо почесними грамотами відзначили інвалідів, які брали участь у різних спортивних змаганнях.
      Запрошені на свято щиро дякували організаторам за душевне тепло, щирість сердець та небайдужість.
 

Головний спеціаліст Уманського окружного секретаріату Борисюк Артем. 205 округ

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"