Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр знову перемагає
2009-10-01 10:01:00

Єдиний Центр знову перемагає

20 вересня у 21 населеному пункті України відбулися дочасні вибори міських і селищних (сільських) голів. Традиційно найбільш активними учасниками є позапартійні кандидати (63 претенденти) та представники Єдиного Центру (18 кандидатів). Як і на попередніх місцевих виборах, меншу зацікавленість виявили інші політичні сили: 12 кандидатів представляли Партію регіонів, 11 – «Батьківщину», 4 – Народний Союз «Наша Україна», по 3 кандидати – Народну партію, КПУ і НРУ.

     За попередніми результатами, перемогу здобули 5 кандидатів від Єдиного Центру, 9 – позапартійних, по 2 від «Батьківщини» та ПР, а також по 1 представнику Народної партії, НРУ та КПУ.
     До речі, Єдиний Центр отримав найкращий результат у шести із семи дочасних місцевих виборчих кампаній, що проводилися цього року. Крім того, за цю політичну силу проголосувало більше 14% тернополян (другий результат) на виборах до обласної ради 15 березня.
Кількість отриманих перемог 20 вересня:
Єдиний Центр 5
Батьківщина 2
Партія регіонів 2
Народна партія 1
Народний Рух України 1
Комуністична партія України 1
Наша Україна 0
Позапартійні 9


 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"