Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Черкащани позачергово голосували
2009-05-07 18:56:00

Черкащани позачергово голосували

3 травня в трьох селах Черкаської області відбулися позачергові вибори сільських голів. Зі своїм керівником громади визначалися виборці села Софіївка Черкаського району, села Здобуток Жовтня Тальнівського району і Попівка Звенигородського району.

    Найскладнішою виявилася ситуація в Черкаському районі. Адже сільського голову окрім софіївців вибирали й жителі Шелепух і Станіславчика. Також відчутною була "боротьба" між бізнес-леді та кандидатом від партії "Єдиний центр". Серед п’яти претендентів бажану посаду отримала з перевагою в 20 голосів від найближчого переслідувача бізнесменка від ВО "Батьківщина" Ганна Походенко. Проте переможені стверджують, що вибори пройшли з низкою порушень: голови дільниць відмовилися реєструвати акти порушень законодавства України про вибори, деякі члени дільниць дозволяли собі неодноразово голосувати тощо.
    Лише у 8 голосів над "єдиноцентристкою" Оксаною Кузьменко в Здобутку Жовтня переміг самовисуванець Остап Капець. У цьому невеличкому селі аж 8 жителів забажали стати сільськими головами.
    Перемогу в 50% голосів отримав один із п’яти кандидатів на посаду сільського голови в селі Попівка, позапартійний Віктор Бондарчук.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"