Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

На Черкащині „регіонали” масово тікають до Єдиного Центру
2009-04-29 18:20:00

На Черкащині „регіонали” масово тікають до Єдиного Центру

На Канівщині Черкаської області майже вся районна організація Партії регіонів, голосно хлопнувши дверима, покинула її лави.

     Рада Канівської районної організації Партії регіонів офіційно повідомила через місцеві ЗМІ ”про закриття 42 первинних організацій у зв’язку з їх ліквідацією”.
     Причина масового демаршу „регіоналів” – конфлікт, який виник після переобрання очільника обласної організації партії. Обласну організацію Партії регіонів на Черкащині з часу ії створення до лютого цього року очолював директор АТП, екс- нардеп Сергій Пачесюк. У лютому влада раптово помінялася, обласне керівництво Партії регіонів було кардинально оновлено. Новим керівником „регіоналів” став ректор Академії пожежної безпеки Віталій Бут. Десь через місяць після зміни влади голова Канівської організації Партії регіонів Сергій Мороз звернувся до новоспеченого обласного очільника з Відкритим листом, в якому виказав стурбованість станом його роботи „ по керівництву обласною організацією”... Голова канівських „регіоналів” дорікнув Буту, що той не виконує свої обіцянки і взагалі все що той не робить „ нагадує потуги канцелярської контори, яка має на озброєнні лише телефон і калькулятор, а не роботу могутнього і налагодженого механізму, що в рядових членів партії асоціюється з Партією регіонів”.
     Здивування викликала у канівських екс-регіоналів і кадрова політика нового очільника. На посаду заступника голови обласної організаціїї партії по АПК був запропонований і обраний А. Душейко, який, за свідченнями канівських „регіоналів”, не був членом партії і згідно Статуту не мав права обиратися на керівні посади. „Він не тільки не розкрив свої організаторські здібності, - йдеться у Відкритому листі Мороза до Бута, - але й представляє районну організацію, де на обліку було 900 членів партії, а проголосувало за Партію регіонів на виборах близько 600 чоловік!”
Обурилися канівські „регіонали” і з приводу ще одного протеже нового керівника – А. Гуляша, запропонованого Бутом на посаду заступника голови обласної організації. Гуляш, як і Душейко, не був на той момент членом партії і, на думку канівських „регіоналів”, є некомпетентним в багатьох питаннях. Словом, канівська районна організація ПР запропонувала „усунути зауваження в організації роботи Черкаської обласної організації Партії регіонів”.
     Реакція на критику не забарилася. Через декілька днів після опублікування Відкритого листа в канівській газеті „Дніпрова зірка” відбулося екстрене засідання ради Черкаської обласної організації Партії регіонів. На ньому було поставлене питання руба - виключити Мороза з партії! Але більшість керівників районних організацій Партії регіонів на Черкащині проголосували проти виключення свого колеги з лав партії.
Після цього екстреного засідання канівські „регіонали” остаточно переконалися, що співпраці з обласним керівництвом очікувати не приходиться. І всі керівники первинних організацій Канівського району вирішили припинити членство в Партії регіонів, одноголосно проголосували за закриття своїх організацій і оформили юридично всі необхідні документи.
     За нашими даними, канівські екс-регіонали стрункими рядами переходять до лав Єдиного центру. Цю інформацію підтвердив нам і сам екс-керівник районної організації Партії регіонів Сергій Мороз.

 

МАРІЯ БЕРЕЗНЯК Г-та «Акцент», №18, 29.04.09р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"