Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Утверджуюємо ідеали міцної сім’ї
2009-05-15 18:23:00

Утверджуюємо ідеали міцної сім’ї

Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї, кандидат від Єдиного Центру на посаду сільського голови с.Новоукраїнка, Чорнобаївського району Анатолій Вольвач разом з довіреною особою – Володимиром Цаплею відвідали сільський дитячий садочок «Веселка» та місцеві трудові колективи.

     Перебуваючи на підприємствах, особливу подяку та шану Вольвач Анатолій Григорович склав односельцям, що вже не один рік працюють за сімейним підрядом, утверджуючи ідеали міцної сім’ї не тільки в побуті а й на виробництві.

     Не було меж щирій, дитячій радості, коли дітлахи  «Веселки» отримали від кандидата різноманітні м’які іграшки!

     Знайомлячи односельців з основними засадами передвиборчої програми, Вольвач Анатолій Григорович, кандидат від Єдиного Центру на посаду сільського голови с.Новоукраїнка, відвідує кожну домівку, ділиться планами на майбутнє. Місцеві жителі щиро розповідають  Анатолію Григоровичу про  свої проблеми, сподівання та бачення майбутнього рідного села.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"