Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Персональні дані

Дмитро Діденко

Член Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру

Біографія

Діденко Дмитро Валерійович народився у 1962р. в м. Черкаси. Освіта вища, закінчив Черкаський технікум електрифікації сільського господарства за спеціальністю „Промислове та цивільне будівництво”, в 2002 році закінчив Київський університет будівництва і архітектури.
У 1982 р. розпочав трудову діяльність на заводі залізобетонних виробів № 1 ВО „Черкасизалізобетон” різноробочим в ремонтно-будівельній дільниці, в подальшому переведений майстром арматурного цеху. Згодом обіймав посаду начальника цеху № 3 із виробництва збірного залізобетону, у 1990 р. призначений директором заводу залізобетонних виробів № 1, з 1997 р. заступник голови правління ЗАТ „Черкасизалізобетон” з питань збуту та маркетингу. З жовтня 2001 р. займав посаду генерального директора – голови правління ЗАТ „Черкасизалізобетонбуд”. З 29 серпня 2007 року та по теперішній час є президентом Асоціації „Група компаній „Добробуд”.
Має активну громадську позицію, є членом та засновником громадської організації „Всеукраїнська спілка лідерів територіальних громад”.
Член Ради та Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру.
Дружина: Діденко Ірина Олексіївна 1962р.н.
Син: Діденко Валерій Дмитрович, 1985р.н.
Під судом та слідством не перебував.

Діалогивсі