Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Персональні дані

Юрій Капітоненко

Член Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру, голова Черкаської міської партійної організації Єдиний Центр

Біографія

Капітоненко Юрій Іванович народився 13 травня 1969 року в м. Кагарлик, Київської області. В 1976 році пішов до школи, яку закінчив з відзнакою у 1986р. Освіта вища, навчався в Київському державному університеті ім. Т.Шевченка за спеціальністю „Радіофізика” та Черкаському державному технічному університеті за спеціальністю „Фінанси”.
В 1987 - 1989рр. проходив строкову службу в ПВ КДБ СРСР. Після демобілізації продовжив навчання в університеті. В 1992 році переїхав до м. Черкаси, де почав працювати в АСУО ВАТ „Хімволокно” на посаді механіка обчислювальної техніки. З грудня 1996 по лютий 2004 рр. проходив службу в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС по Черкаській області,починаючи з посади оперуповноваженого до начальника відділу. Звільнився на пенсію 10 лютого 2004 року. В цей час працює в асоціації „Група компаній „Добробуд” на посаді віце-президента.
Має активну громадську позицію, є членом та засновником громадської організації „Всеукраїнська спілка лідерів територіальних громад”.
Член Ради та Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру.
Голова Черкаської міської організації Єдиного Центру.
Дружина: Капітоненко Наталія Миколаївна, 1968 р.н.
Син: Капітоненко Антон Юрійович, 1992 р.н., школяр.
Під судом та слідством не перебував.

Діалогивсі