Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Персональні дані

Сергій Веретик

Член Політичної Ради Єдиного Центру,керівник Секретаріату Черкаської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Веретик Сергій Петрович народився 29 вересня 1961 року.

Місце народження: с. Лихошваї, Полтавського району, Полтавської області.

Освіта:
У 1983 році закінчив Черкаський державний педагогічний інститут.

Трудова діяльність:
11 років педагогічного стажу: працював викладачем української мови та літератури у закладах професійної освіти;
1986 - 1991 рр. - працював у комсомольських та профспілкових структурах на виборних посадах секретаря комсомольської організації СПТУ №21, секретаря-завідувача відділом учнівської та студентської молоді Придніпровського РК ЛКСМУ, Черкаського МК ЛКСМУ, голови учпрофкому профтехучилища харчової промисловості;
З 1997 р. - працював на посадах, у тому числі і керівних, у структурах з питань внутрішньої політики Черкаської облдержадміністрації.
З липня 2009 р. – керівник Секретаріату Черкаської обласної організації Єдиного Центру.

Одружений. Батько трьох дітей.

Діалогивсі