Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Персональні дані

Євген Таран

Член Президії Черкаської регіональної організації Єдиного Центру

Біографія

Народився 31 липня 1956 року в с. Балаклея Смілянського району Черкаської області. Громадянин України.
В 1974 році закінчив Балаклеївську СШ № 1 та вступив до Ірпінського сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, який закінчив у 1976 р. за спеціальністю «бухгалтер». Після навчання , по направленню, працював заступником головного бухгалтера колгоспу «День урожаю» в с. Верем’я Обухівського району.
З листопада 1974 р. по грудень 1976 р. проходив військову службу в армії.
З червня 1977 р. по квітень 1991 р. працював на Радіоприладному заводі м. Сміла на наступних посадах: економіста, старшого інженера, начальника бюро, заступника начальника планово-економічного відділу.
У 1984 році закінчив Харківський інженерно – економічний інститут за спеціальністю «інженер-економіст».
У 1990 році започаткував свою справу – Мале підприємство «Меркурій», де працюю директором по даний час. Одночасно являюся генеральним директором Концерну «Рокс» до складу якого входить ряд підприємств м. Сміла та Смілянського району, на яких працює 320 найманих працівників.
У 2002 році отримав другу вищу освіту – магістра економіки та управління бізнесом в Міжрегіональній Академії управління персоналом.
У період з 1998р. по 2002 р. – депутат Смілянської міської Ради.
З 2002 р. по 2006 р. - депутат Смілянської районної Ради , голова комісії з промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва.
На даний час являюся членом Колегії Смілянської райдержадміністрації, головою Організації роботодавців Смілянського району.
З 1996 року член Народно-Демократичної партії. З 2004 року – член Політради НДП.
З червня 2008 року член Єдиного центру.
Маю сина, доньку.

Діалогивсі