Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

Закриттю шкіл в Черкасах – НІ!
2009-03-14 13:36:00

Закриттю шкіл в Черкасах – НІ!

Україна завтра – це високоосвічені громадяни. Ми створимо систему освіти та науки, яка дасть можливість кожному отримати якісні та сучасні знання, вміння знайти та реалізувати себе.

Черкасами ще й досі поширюється інформація про можливе закриття міських шкіл. Не можна спокійно реагувати на такі повідомлення! В деяких школах міста виникають ситуації, коли навіть за великої кількості хворих учнів та вчителів на респіраторні захворювання їх адміністрації відмовляються вводити карантин, аби не створити приводу для припинення роботи. Висновок у пересічних громадян один - якщо припустити тимчасове закриття, то можна не дочекатися подальшого продовження роботи. Звичайно, якщо бути об’єктивним, то міська влада робить кроки до спростування такої інформації. Однак, розмови щодо оптимізації видатків з міського бюджету продовжуються. Це й зрозуміло, адже за умов фінансової скрути слід ефективно використовувати кошти місцевих бюджетів. Хоча умови об’єктивні, але ми, як мешканці міста Черкаси, як громадяни своєї країни не повинні допустити прецеденту щодо закриття закладів освіти. Єдиний Центр, постійно залишаючись на вістрі подій, буде відстоює інтереси громадян не залежно від віку. Особливо це стосується дітей та молоді. Кожен молодий громадянин країни має свої права й обов’язок усіх гілок влади захищати їх. Черкаська регіональна організація Єдиного Центру залишаючись на позиції виваженості та об’єктивності має чітке переконання що в разі підтвердження фактів спроб закриття освітніх закладів буде в першу чергу захищати інтереси громадян міста.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"