Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаські єдиноцентристи: Влада залишила людей напризволяще, вакцина від сказу і укусу гадюки відсутня
2016-04-14 16:30:00

Черкаські єдиноцентристи: Влада залишила людей напризволяще, вакцина від сказу і укусу гадюки відсутня

Черкащан, яких вкусить скажена тварина або гадюка, в разі зараження можуть не врятувати. Цим стурбовані у Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

 

За офіційною інформацією у Черкасах відсутні вакцини проти сказу і ботулізму, а також сироватка від укусу гадюки. Сироватки закінчилися, а піклуватися про ввезення нових повинно Міністерство охорони здоров'я. Єдиний завод, який постачав туберкулін вже три роки як не працює, цей препарат сьогодні треба завозити з-за кордону.

 

Черкаські єдиноцентристи вважають, що вдада залишила людей напризволяще, адже тепер постраждалим від укусів доводиться самим шукати вихід. Швидко виздоровіти щастить лише тим людям, кому вдалося знайти завезені контрабандою ліки.

 

У Черкаській обласній організації Єдиного Центру закликають місцеву владу, громадськість, активістів вживати усіх заходів для відновлення постачання вакцин. Адже її відсутність становить пряму загрозу життю і здоров’ю населення.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"