Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр: Об’єднання територіальних громад має проходити без примусу, на основі взаємної згоди
2015-06-11 09:23:00

Черкаський Єдиний Центр: Об’єднання територіальних громад має проходити без примусу, на основі взаємної згоди

Процес об’єднання територіальних громад має бути добровільним і зрозумілим. Він має бути позитивним для громад, а не погіршувати ситуацію. Про це заявили в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

Партійці вважають, що ці реформи будуть позитивними, якщо ініціатива буде йти добровільно з низу, а не нав’язуватиметься з центру. Процес має бути відкритим і публічним.

 

«Потрібно прислухатися до думки громади. Ця реформа має, проходити без примусу  на основі взаємної згоди», - наголосили в обласному Єдиному Центрі.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"