Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаські єдиноцентристи закликають владу покращити стан автомобільних доріг області
2015-06-08 14:14:00

Черкаські єдиноцентристи закликають владу покращити стан автомобільних доріг області

За повідомленнями ЗМІ складено рейтинг районів Черкаської області з найгіршою якістю дорожнього покриття. На це звернули увагу у Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

Завдяки незалежним оцінкам автомобілістів та небайдужих громадян вдалося зібрати об’єктивну інформацію про реальний стан доріг в районах Черкаської області. Найгірша ситуація спостерігається у Драбівському, Христинівському та Тальнівському районах області, де у критичному стані знаходиться більше половини доріг.

 

Партійці звертають увагу на те, що дороги Канівського району, який на Черкащині є одним із найцікавіших для туристів із різних куточків України, входять у п’ятірку найгірших, 36.54% доріг знаходяться у критичному стані.

 

Черкаські єдиноцентристи закликають владу негайно вжити заходів і зробити все необхідне для покращення стану дорожнього покриття регіону. На думку партійців на передодні туристичного сезону слід принаймні привести до ладу шляхи до туристичних куточків Черкащини.  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"