Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаські єдиноцентристи застерігають громадян від купівлі неякісних продуктів
2015-05-19 15:39:00

Черкаські єдиноцентристи застерігають громадян від купівлі неякісних продуктів

Внаслідок реформування Держсанепідслужби, нагляд за якістю та безпекою харчової продукції, умовами її реалізації в країні призупинено. На це звертають увагу у Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

 

Партійці вважають, що це означає, що державний контроль за безпекою харчових продуктів майже відсутній.

 

За повідомленнями ЗМІ, лише у вересні 2015 року набере чинність закон «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», яким контроль та відповідальність за безпеку і якість продукції буде покладено безпосередньо на власників виробничих і торгових підприємств.

 

Єдиноцентристи закликають мешканців, купуючи продукти, покладатись на свою пильність та уважність. Не купувати продукти на стихійних ринках, обминати продавця, який на одних вагах реалізує готову і сиру продукцію, оглядати, чи ціла упаковка, чи не минув термін реалізації.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"