Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаські єдиноцентристи: Влада має забезпечити чистоту вулиць обласного центру
2015-04-16 11:44:00

Черкаські єдиноцентристи: Влада має забезпечити чистоту вулиць обласного центру

Скорочення кількості прибирання міста з п’яти днів на тиждень до двох не відповідає сучасним потребам Черкас і несе загрозу засмічення обласного центру. Так вважають в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією ЗМІ департамент ЖКК міськвиконкому вирішив зменшити кількість прибирань вулиць міста. Тепер центр міста будуть мити і вивозити звідти сміття вдвічі рідше. Таке рішення у відомстві мотивують економією бюджетних коштів

 

Єдиноцентристи виступають за збалансоване і розумне використання коштів на потреби прибирання міста, однак це не має призвести до засмічення і захаращення Черкас.

 

«Закликаємо владу до продуманого скорочення прибирання у Черкасах і безумовного дотримання чистоти. Також просимо мешканців зважати на нові реалії і намагатись робити усе для чистоти в нашому місті», - зазначили обласні єдиноцентристи.  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"