Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаські єдиноцентристи вимагають негайного комплексного ремонту доріг
2015-03-18 15:02:00

Черкаські єдиноцентристи вимагають негайного комплексного ремонту доріг

Влада повинна змінити підходи до ремонту автомобільних доріг, оскільки її бездіяльність у цій сфері призводить до того, що жителі власними силами латають вибоїни. Про це заявили в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

Партійці зазначають, що в ЗМІ вже не вперше заявляється інформація про прецеденти коли люди не дочекавшись допомоги від влади, самі латають дороги. Безуспішно чекаючи на ямковий ремонт доріг, черкащани почали латати ями самотужки  підручними засобами хто чим може – цеглою, камінням.На думку єдиноцентристів таке відбуватись взагалі не повинно. Адже кожен водій купивши пальне - заплатив за ремонт дороги. Так званий дорожній акциз вже  закладений в кожній тонні палива. Щоразу, як водій наповнює бак свого автомобіля, він платить за асфальт.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"