Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр вимагає від силовиків активніше протидіяти нелегальному обігу зброї
2015-03-10 15:47:00

Черкаський Єдиний Центр вимагає від силовиків активніше протидіяти нелегальному обігу зброї

Єдиноценристи вважають, що влада області має докласти усіх зусиль для максимального контролю за незаконним обігом зброї і вибухівки. Про це заявили в обласній організації партії.

Партійці зазначають, що у ЗМІ часто з’являються повідомлення щодо виявлення невеликої кількості зброї, яка перевозиться по регіонах у приватних авто і громадським транспортом.


Так сьогодні за офіційною інформацією при перевірці мікроавтобусу Volkswagen було знайдено протитанковий гранатомет і близько 100 патронів.  Також нещодавно правоохоронці повідомляли про затримання ще одного автомобіля з вогнепальною зброєю.


Партійці застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, яка нелегально перевозиться регіоном вчасно виявляється правоохоронцями і в подальшому її не буде використано для дестабілізації ситуації. «Закликаємо місцеву владу і правоохоронців до роботи у посиленому режимі. Також Просимо місцевих жителів бути вкрай уважними і пильнувати за підозрілими. Потрібно пам’ятати, що завдяки уважності і злагодженій роботі мешканців і міліції, навіть незначні на перший погляд деталі зможуть в подальшому допомогти уникнути терактів, врятувати людські життя і уникнути нестабільності в регіоні», - переконані черкаські єдиноцентристи. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"