Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр закликає правоохоронців протидіяти діяльності проросійських фанатиків
2015-02-13 15:33:00

Черкаський Єдиний Центр закликає правоохоронців протидіяти діяльності проросійських фанатиків

У Черкаській обласній організації Єдиного Центру закликають правоохоронні органи рішуче протидіяти фанатикам, які обписують стіни міста проросійськими гаслами.

За повідомленням ЗМІ у Черкасах знову активізувалися вандали, які дратують містян сепаратистським гаслами.

 

Партійці закликають не допустити поширення діяльності фанатиків в області, а жителів мають бути пильними і повідомляти правоохоронцям усю інформацію про осіб, які намагаються вести антиукраїнську діяльність.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"