Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр сумує за загиблими земляками
2015-02-09 10:35:00

Черкаський Єдиний Центр сумує за загиблими земляками

У Черкаській обласній організації Єдиного Центру сумують за загиблими земляками і висловлюють щирі співчуття родинам наших воїнів.

За офіційною інформацією за останні 3 дні відбиваючи атаки терористів на сході загинули п’ятеро бійців з Черкащини. Серед них Анатолій Слонський з Умані, Віталій Вергій із Черкас, Василь Ткаченко, з Городищенського району. Також не стало двох бійців: зі Шполянщини та Маньківщини, дані по них уточнюються.

 

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших військових , вони поклали свої життя захищаючи нас і світле майбутнє нашої держави.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"