Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр: Пільги для учасників АТО мають бути реальними, а не лише на папері
2015-02-06 15:16:00

Черкаський Єдиний Центр: Пільги для учасників АТО мають бути реальними, а не лише на папері

За офіційною інформацією, депутати міської ради прийняли рішення “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників АТО та їх сімей “. Зокрема передбачається оплата житлово-комунальних послуг за кошти міського бюджету, безоплатне харчування в школі дітей учасників АТО до 11 класу та безоплатне (за рахунок міських коштів) оздоровлення та відпочинок дітей солдат.

Однак за словами експертів де-факто, на даний момент немає ні коштів, ні механізму отримання цих пільг. 

 

Партіці вказують на те, що для реалізації цієї програми необхідно буде змінити бюджет обласного центру, на 2015 рік, де і так обмаль коштів на найнеобхідніше. Тому існує велика ймовірність того, що поки пільги по ЖКГ для учасників АТО існуватимуть в Черкасах тільки на папері.

 

У Єдиному Центрі закликають владу до пошуку механізмів для реального надання пільг учасникам АТО.

 

«Прийнята програма має працювати, а не залишитись черговою декларацією намірів. Держава має допомагати своїм захисникам і їх сім’ям», - переконані обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"