Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр закликає владу і громаду об’єднати зусилля у протидії диверсантам
2015-01-27 09:46:00

Черкаський Єдиний Центр закликає владу і громаду об’єднати зусилля у протидії диверсантам

Черкаські єдиноценристи вважають, що підвищення обороноздатності області має сьогодні бути ключовими завданнями не лише для представників силових відомств і влади, але й для кожного її жителя. Про це заявили в обласній організації партії.

 

За офіційною інформацією у Черкасах на в’їздах у місто відновлять стаціонарні блокпости правоохоронців. Також у зв’язку із загостренням ситуації на сході країни та загрозою терористичних актів, у всій області під посилену охорону вже цього тижня візьмуть найважливіші стратегічні об’єкти Черкащини.

 

У Черкаському Єдиному Центрі закликають усіх не байдужих мешканців, допомогти відновити, облаштувати і зміцнити блокпости не лише у Черкасах, але й по всій області.

 

Партійці зазначили, що влада і громада мають об’єднати зусилля та налагодити механізм ефективної взаємодії, зокрема у питанні облаштування блок-постів. Потрібно організовуватись у загони,  укріпляти підходи, робити групи оборони, допомагати міліції і військовим.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"