Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр закликає владу до більшої публічності
2014-11-11 14:45:00

Черкаський Єдиний Центр закликає владу до більшої публічності

За даними Громадянської мережі ОПОРА сьогодні у 23 обласних центрах було презентовано результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Відповідно до дослідження діяльність Черкаської міської ради формально класифікується як непублічна. Показник нашої області є одним з найгірших і складає 37%. Про це повідомили в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

Лідерами рейтингу є Івано-Франківська і Вінницька міські ради з показником 67% і 63%, які класифікуються як муніципалітети, що мають лише задовільний рівень публічності, тоді як переважна більшість міських рад за результатами моніторингу віднесена до групи муніципалітетів з низьким рівнем публічності.

 

У Єдиному Центрі вважають, що такі результати є ганебною оцінкою діяльності місцевої влади. Черкаські чиновники повинні зробити висновки з даної ситуації і негайно вжити заходи щодо покращення даної ситуації.

 

«Єдиноцентристи закликають громадські організації, політичні партії, журналістів і громадських активістів добивати від влади більшої публічності, а отже і прозорості у діяльності місцевої влади», - заявили в обласному партійному осередку.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"