Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр закликає мешканців продовжувати допомагати військовим на Сході
2014-10-30 14:05:00

Черкаський Єдиний Центр закликає мешканців продовжувати допомагати військовим на Сході

Наші земляки є в багатьох батальйонах на Донбасі і їм потрібна наша допомога. Про це повідомляють в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

Держава забезпечила бійців зброєю і патронами, а все інше вони переважно отримують від волонтерів. Бійці потребують продукти харчування, крупи і солодощі. Також не вистачає усім зимових берців.

 

Єдиноцентристи закликають усіх черкащан продовжувати допомагати нашим військовим на Сході, надавати продукти, теплі речі і матеріальну допомогу. «Ми усі віримо в наших захисників і чекаємо їх  повернення додому живими і здоровими», - зазначили обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"