Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр закликає не засмічувати місто виборчою агітацією
2014-10-15 15:23:00

Черкаський Єдиний Центр закликає не засмічувати місто виборчою агітацією

Уповноважені служби повинні негайно очистити Черкаси від політичної агітації. З дерев, стовпів і будинків має зникнути реклама кандидатів і партій. Про це заявили в Черкаській обласній організації Єдиного Центру.

 

За повідомленням ЗМІ  передвиборні агітки мають бути прибрані з черкаських стовпів, дерев і будинків за це проголосував 31 депутат на сесії міськради.

 

Єдиноцентристи нагадують, що згідно із Законом України про благоустрій населених пунктів, заборонено розміщувати оголошення на стовпах, деревах, будинках та інших не встановлених для цього місцях. Виконавчим комітетом визначені окремі місця для передвиборчої агітації.

 

Єдиноцентристи закликають штаби кандидатів у депутати і політичних партій не розміщувати агітпродукцію у непризначених для цього місцях і не засмічувати місто.   

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"