Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору в Україні!

Українською катастрофою ХХ століття називає сучасна громадська думка голодомор 1932 – 1933 років в Україні.Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше ніж за роки Першої світової та громадянської воєн. За приблизними підрахунками (офіційної статистики своїх злочинів сталінська репресивна машина, зрозуміло, не вела) прямі людьські втрати України внаслідок Голодомору склали майже 4 млн. осіб, непрямі (втрати ненароджуваності) - понад 6 млн. На Черкащині в наслідок Голодомору загинуло близько 300 тисяч людей.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Черкаський Єдиний Центр: Влада має забезпечити чесні і прозорі вибори
2014-09-15 14:14:00

Черкаський Єдиний Центр: Влада має забезпечити чесні і прозорі вибори

У Черкаській обласній організації Єдиного Центру закликають владу і правоохоронні органи вжити заходів щодо недопущення підкупу виборців в області. Про це заявили в місцевому осередку.

За інформацією ЗМІ у Черкаській області готується масовий підкуп громадян напередодні виборів до Верховної Ради 26 жовтня. з усіх семи округів обласі надходить інформація про групи людей, які формують піраміди для скупки виборців, орієнтовна цифра за голос – 400-600 грн.

 

Єдиноцентристи закликають місцеву владу у повній мірі забезпечити чесне прозоре і демократичне волевиявлення громадян на виборах до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року.

 

«Також звертаємось до мешканців не брати участі у жодних «пірамідах» і не продавати свої голоси. Україна повстала на Євромайдані заради верховенства права і подолання корупції, а не для того, щоб її громадяни знову продавали свої голоси на виборах», - вважають обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"